PŘEPNĚTE SE NA MblackWIblackN A PblackZNEJTE KblackUZLblack

MOWION by Kanlux je odborníkem na řešení, kterým můžete důvěřovat. Mnoho zařízení vyrobených v počátcích působení firmy spolehlivě funguje dodnes. Jsou to stovky tisíc výrobků po celém světě.

MOWION je naší nabídkou pro ty, kteří chtějí spojení krásy a technologie. MOWION jsou ambiciózní řady produktů pro uživatele, investory, developery a elektrikáře, kteří důvěřují kvalitním řešením, jelikož ta se osvědčí jak při instalaci, tak během desítek let používání.

Protože výrobek buď kvalitní je, nebo není. Při rozhodování o koupi výrobků se přepněte na MOWION a poznejte kouzlo.

PyellowZNEJTE NAŠE ŘEŠENÍ

MOWION Logi jsou řešení, která splňují technické standardy jak v oblasti kvality, tak ceny. Jsou to logická a levná řešení, která překvapí snadností obsluhy.

Zobrazit více

MOWION Domo jsou detaily, které do interiéru vnášejí eleganci a bezpečnost. Jsou to ambiciózní řady produktů pro elektrikáře i uživatele, kteří důvěřují kvalitním řešením, jelikož ta se osvědčí jak při instalaci, tak během desítek let používání. Protože výrobek buď kvalitní je, nebo není. Vyberte si MOWION Domo a užívejte si svobodu při zařizování bytu. 

Zobrazit více

Inovativní řada, vytvořená pro kancelářské prostory. Navržena jako nejlepší spojení stylu, funkčnosti a ergonomie pracoviště. Praktické a funkční řešení s možností montáže do rámečkového systému.

Zobrazit více

Spolehlivá řada používána na venkovních stěnách a fasádách. Jejím hlavním rysem je zvýšené krytí a bezpečnost. Kombinuje odolnou konstrukci s jednoduchým, univerzálním designem. Perfektní řešení pro např. garáž nebo altánek.

Zobrazit více

#

Aplikacja jest dostępna dla komputerów i tabletów
(min. rozdzielczość 1200px)

Obróc ekran o 90 stopni.
(min. rozdzielczość 1200px)

Powrót na stronę główną